Şifa Kaynağı Manavgat’ta Açıldı

0
307 views
DCIM100GOPROGOPR5461.

The Oba İncir Çekirdeği Yağı Şifa Kaynağı Kozmetik Açıldı.
The Oba Sağlıklı Ürünler Türkiye Distribütörü Ferruh Doğan tarafından faaliyet gösteren firma yeni yerinde açıldı.

DCIM100GOPROGOPR5450.

Açılışta MATSO başkanı Ahmet Boztaş, The Oba Sağlıklı Ürünleri üretici firma yetkilisi Mehmet Şimşek ve davetliler katıldılar.
DCIM100GOPROGOPR5452.

Açılış konuşmasını yapan Boztaş; Manavgat’ta böyle ihracata yönelik firmalar açıldıkça umudumuz artıyor” dedi. Firma yetkilisi Şimşek ise yaptığı konuşmada; Ürettiğimiz ürünler doğal meyve çekirdeklerinden yapılıyor. e vitamini en fazla olan ürünlerin sağlımız açısından çok faydalı olduğunu araştırmalar sonucu bildiğimiz için sağlıklı ürünlere yöneldik. Yan etkisi olmayan bu ürünlerimiz sağlık açısından çok faydalı olduğu bilimsel olarak tespit edilmiştir.
DCIM100GOPROGOPR5457.

diyen Şimşek, çok yakın zamanda turunçgil çekirdeğinden yağ ve sabun üreteceklerini” söyledi.
DCIM100GOPROGOPR5464.

Doğan yaptığı konuşmada; “Doğan İncir çekirdeğinin yağı hakkında yaptığı konuşmada; Önce İncir’in çekirdeğini ve sonra yağını çıkardılar. Omega ve E vitamini bakımından en üstün ürün olan incir vitamini bakımından en üstün ürün olan incir çekirdek yağı sağlıkta ve kozmetikte kullanılıyor diyen Doğan, özellikle uzmanların tavsiyesi ile omega yoğunluğu dolayısıyla beyin ve sinir sistemini güçlendirmek için gıda takviyesi olarak kullanılırken E vitamini ile cilt yenileyici olarak canlılık parlaklık ve sıklaştırıcı özelliği ile sivilce ve tenlerdeki lekelerinde, saç dökülmesinde, güneş ve doğum lekesinde, kırışıklıklar ve sarkmalarda kua tamanda şahit oluyoruz diyen Doğan, halkımızın en önemli dikkat etmesi gereken konu fayda görmek için saf ve katkısız olanı tercih etmelidir. Çünkü piyasada çok seyreltilmiş yada incir aromasından yapılmış kıymetsiz ürünler var” dedi. Daha sonra açılış duasının okunması ardından açılış kurdelesi katılan davetliler tarafından kesildi.